اخبار پابجی

آخرین آپدیت بازی پابجی در سال 2021

آخرین آپدیت خانمان‌سوز پابجی یک آپدیت جدید و جذاب از اضافه شدن دایناسور و کینگ کنگ به بازی است. در اواخر اردیبهشت سال ۱۴۰۰ این آپدیت بازی به بازار آمد در حالی که کمتر از یک ماه از آخرین آپدیت بازی میگذرد باز هم ما باید نزدیک ۱۰ گیگ بازی و پکیج های آن را آپدیت کنیم.

فقط یکی از پکیج های داخل لابی دو و نیم گیگ فضا لازم دارد. سازندگان بازی پابجی اصلاً زمانبندی درستی ندارد و هول هولکی کارهایی می کنند که خودشان هم از آن پشیمان می شود حالا بپردازیم آپدیت جدید. در آپدیت جدید بازی پابجی در سال ۲۰۲۱ یک مرحله جدید و نقشه جدید به بازی اضافه شده است که در آن شما ابتدا یک دایناسور عظیم الجثه را می بینید که از دهانش آتش خارج می شود و خانه ها را خراب میکند.

 

گودزیلا در آپدیت جدید پابجی

گودزیلا در آپدیت جدید پابجی

 

پس از ابتدای بازی که در لابی هستیم و به هم مشت میزنید در آنجا گودزیلا با فاصله بسیار زیاد از شما قرار دارد و شما نمی توانید به آن برسید، ولی در بازی شما گودزیلا را می بینید و به سمت آن می رویم و امکان دارد از روی شما رد شود و به شما آسیب بزند پس مواظب باشید به سمت خانه هایی میرود و آنها را خراب میکند.

در داخل آن خانه ها در صندوق یا وسایل لوت کردن پیدا می شود شما می توانید آنها را لوت کرده و با آنها دشمن را بکشید. این اتفاقات در شب در لابی می افتد و صدای گودزیلا بسیار ترسناک است و دائم به گوش می رسد. یک ماشین هم به بازی اضافه شده و چند لباس و دیگر هیچ! مپ های سابق که سرجایشان هستند تفنگ جدیدی هم به بازی اضافه نشده و پیلوت هم که طبق معمول بسته است. و این یک فاجعه و افت شدید برای پابجی است.

 

نبرد کینگ کونگ و گودزیلا در پابجی PUBG

نبرد کینگ کونگ و گودزیلا در پابجی PUBG

حتما بخوانید :  پابجی موبایل بازی کنیم یا پابجی استیم ؟

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *