اخبار پابجی ترفندهای بازی

بهترین فیلتر شکن برای پابجی PUBG

بهترین فیلترشکن پابجی

بهترین فیلترشکن برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان پابجی خودمان فیلترشکن تیک نت است. البته خود سایت تیک نت فیلتر است! و باید با فیلترشکن وارد آن شوید! این خودش از مصیبت های زندگی کردن در ایران است! وزیر سابق فناوری اطلاعات که در 8 سال صدارت ایشان هیچ بهبودی در اینترنت و سرعت بازی ها ندیدیم.

بلکه ایشان توانستند تلگرام و چند شبکه اجتماعی دیگر را فیلتر کنند و فیلترینگ فیسبوک و یوتیوب و خیلی از شبکه های دیگر را استمرار ببخشند , بعد از پایان کارشان فرمودند اگر گیمرها از شما راضی باشند خدا از شما راضی خواهد بود! البته گوش شیطان کر هم اکنون بازی پابجی نسخه کامپیوتر یعنی Steam فیلتر نیست و ما امروز آن را بدون فیلترشکن بازی کردیم. البته هنوز مشکل پینگ برقرار است و پینگ ایرانی جماعت زیر 100 نمی آید! packet lost و غیره که بماند! هیچ کس نمی داند اذیت و آزار کودکان و گیمرها برای کجا سودی دارد؟! نکته جالب تر اینکه این فیلترشکن ها علاوه بر سایت درگاه بانکی مثلا از بانک ملت و غیره دارند و به نام شخص حقیقی شما پول می زنید!!!

 

تیک نت

تیک نت

 

دیگر فیلترشکن خوب برای بازی پابجی GodPing گادپینگ است که مخصوص بازی است و شما پابجی را در آن انتخاب می کنید تا پینگ شما را خوب کند. البته به علت قطعی های زیاد ما قید آنرا زدیم! البته چون گادپینگ فقط برای بهتر کردن پینگ بازی هاست سایتش فیلتر نیست.

 

گادپینگ

گادپینگ

گادپینگ

گادپینگ

 

حتما بخوانید :  راهنمای پابجی موبایل ؛با چه ترفندهایی بهترین باشیم؟ اموزش پابجی از صفر تا صد

باقی فیلترشکن های رایگان هم می توانید استفاده کنید اما از ما نصیحت شما نخواهید توانست یک بازی مثل آدمیزاد انجام دهید و خیلی سختی خواهید کشید. مسدودسازی پابجی چیز عجیبی نیست و چون میلیون ها نفر به این بازی علاقه دارند شاید برای گرفته نشدن حجم اینترنت کشور این حربه به کار گرفته شده است. filter کردن پابجی فعلا برای نسخه استیم برداشته شده است و می توانید آنرا در زمان های مختلف امتحان کنید. 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *