آموزش پابجی ترفندهای بازی

تاکتیک های بازی پابجی

چگونه حریف را در پابجی بکشیم و کشته نشویم؟!

پابجی بازی بسیار بزرگی است که در چند سال اخیر مشتاقان زیادی را در ایران و جهان پیدا کرده است. همه عاشقان پابجی می‌دانند که فرصت کمی دارند و باید در کوتاه‌ترین فرصت ممکن قبل از اینکه کشته شوند حریف را از پا دربیاورند.

اما چگونه باید در پابجی بازی کنیم که بتوانید تمام دشمنان را بکشیم و خود نکشته نشویم و تیم مان قهرمان شود؟ در واقع چه کنیم

وینر وینر چیکن دینر را ببینیم؟!

 

PUBGMobile-بازی پابجی

PUBGMobile-بازی پابجی

 

اصولاً شما در این بازی باید تمام نقشه ها را بشناسید و بدانید که کجا های این بازی بهتری دارد و کجاها لوت بهتری دارد و کجاها اول بازی خیلی شلوغ است و کجاها خلوت است و می‌توان در آنجا فرود آمد و استراتژی خود را بسازید.

هرچند پینگ بازی در ایران خیلی افتضاح است و شما باید با اینترنت هم بجنگید. اما باز هم امکان قهرمان شدند برای ما ایرانی‌ها با تولید استراتژی مناسب هست.

پس از این که هم تیمی‌های خوب خود را انتخاب کردید و در نقشه فرود آمدید، باید به مکان‌های مناسب بروید و خیلی سریع مهم است اول بازی لوت خوبی انجام دهید و تفنگ به دستتان بیاید و دشمنان ضعیف نزدیک خودتان در نقشه را بکشید.

وقتی که از لوت کردن تمام هم‌تیمی‌های خود مطمئن شدید باید به حرکت بیفتید و ماشین پیدا کنید.

 

بازی اول شخص پابجیَ

بازی اول شخص پابجیَ

 

حتما بخوانید :  پابجی استیم یا موبایل؟ پابجی پولی یا پابجی رایگان؟!

اگر ماشین خوب دارید می توانید در نقشه به دنبال جعبه های قرمز و آبی بروید و لوت بهتری انجام دهید. معمولا در این جعبه ها تجهیزات لول 3 و یا اسنایپ و ماشین‌گان وجود دارد.

گاهی وقت‌ها در درگیری‌ها بهتر است که از دو طرف به دشمن نزدیک شوید و یکی حواسش را پرت کند و دیگری آن را از کنار بکشد. داشتن اسنایپ خیلی در بازی ضروری است زیرا با یک گلوله دشمن را از پای در می‌آورید.

گاهی باید کمک کنید و منتظر نزدیک شدن دشمن باشید. همانند یک مار چمباتمه بزنید و قایم شوید و وقتی دشمن به شما نزدیک شد ناگهان به روی او رگبار ببندید و او را در یک ثانیه قلع و قمع کنید.

یک استراتژی مخفی شدن و از دور با اسنایپ زدن دشمن است که احتمال دیده شدن و زخمی شدن شما کمتر است.

 

pubg-mobile-hits-3-billion-lifetime-revenue

pubg-mobile-hits-3-billion-lifetime-revenue

 

یک استراتژی اما راش دادن به دشمن است، به این گونه که ۴‌تایی به طرف دشمن می‌دوید و هر جا او را دیدید با تفنگ مسلسل او را می‌کشید.

اول یا نارنجک را به سمت دشمن می‌اندازید و پس از آن راش می‌دهید. اینگونه دشمن غافلگیر می شود و هول می‌شود و خوب تیراندازی نمی‌کند و تمرکز خود را از دست می‌دهد و غافلگیر می‌شود.

 

سقوط آزاد با چتر در مپ پابجی

سقوط آزاد با چتر در مپ پابجی

 

حتما بخوانید :  چرا پابجی استیم انقدر سخت است؟!

بازی پیلود یا PAYLOAD مود خوبی است که در آن می توانید از بالا هم دشمن را بکشید. مثلاً سوار هلیکوپتر شوید و با “آرپی جی” از بالا دشمن را بزنید این هم یک گونه است غافلگیری است.

اما استراتژی عقب نشینی هم در بازی وجود دارد که شما اسموک (Smoke) می‌اندازید و فرار می‌کنید در واقع برای دیده نشدن توسط دشمن دود را در محیط گسترش می دهید و پشت آنها قایم می‌شویم و فرار می‌کنیم.

بی سر و صدا بودن در بازی بسیار مهم است و غافلگیری یک اصل! پابجی بازی کنید و لذت ببرید!

 

 

بازی چهار نفره پابجی

بازی چهار نفره پابجی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *