آموزش پابجی

ماجراهای پابجی موبایل

 

پابجی PUBG بازی خیلی باحالی است! پابجی سال هاست که ما را با افراد جدید در جهان آشنا کرده است و هر روز ما را با دوستانمان دور هم جمع می کند و متحد می کند! ما در ایران با واسط Tencent یعنی Gameloop بیشتر پابجی موبایل را روی دسکتاپ و لپتاب و PC بازی می کنیم که بتوانیم با موس و کیبورد بازی کنیم و انصافا خیلی حال می دهد!

خیلی ها هم هستند که پابجی را روی خود موبایل بازی می کنند که آن هم سبکی است اما چون صفحه خیلی کوچکتر است دکمه ها هم بیشتر کنار هم هستند به ما زیاد حال نمیدهد و سن های پایین تر با موبایل آنرا بازی می کنند. پابجی دو نوع دارد:

یکی پابجی موبایل که کاملا رایگان است و دیگری پابجی استیم Steam که پولی است و باید چند دلار برای آن هزینه کنید و حجم بازی هم خیلی بیشتر است اما گرافیک آن بسیار رویایی است و صد برابر بهتر از پابجی موبایل است.

 

 

پابجی موبایل را بر روی موبایل می توانید هم از گوگل پلی برای موبایل های اندرویدی همانند سامسونگ و از اپل استور برای آیفون و گوشی های اپل دانلود کنید و کاملا رایگان است. فقط نکته اینکه آپدیت های بازی خانه خراب کن است و معمولا چند گیگابایت است! کامپیوتر شما باید حداقل های بازی را داشته باشد تا بتوانید آنرا اینستال کنید.

Gameloop از شرکت Tencent بهترین واسط برای نصب پابجی موبایل است. یعنی بعد از نصب گیم لوپ می توانید پابجی را در آن پیدا کنید و نصب کنید. متاسفانه گه گاه این بازی با gameloop فیلتر می شود و مجبور می شوید یک فیلترشکن خوب هم بخرید! ما نمی دانیم بازی پابجی را دیگر چرا فیلتر کرده اند! درود بر وزیر جوان! خب بعد از نصب وارد بازی می شوید.

 

حتما بخوانید :  پابجی استیم یا موبایل؟ پابجی پولی یا پابجی رایگان؟!

 

اگر چهار نفری وارد بازی شوید و هم را بشناسید می توانید با برنامه دیسکورد Discord با هم در ارتباط باشید و با هم صحبت کنید. دیسکورد هم رایگان است و به راحتی نصب می شود و برای استارت آن می توانید فیلترشکن را اجرا کنید و سپس آنرا قطع کنید! دیسکورد را دیگر چرا فیلتر کرده اید؟! خب حالا آمده یک بازی هیجانی هستید! بعد از انتخاب کاراکتر خود که زن باشد یا مرد بایستی برای او لباس انتخاب کنید. اگر لخت باشید یعنی صفر کیلومتر هستید و ممکن است شما را با مایتابه بکشند! چند نوع مود بازی داریم. اولی که باید بروید کمپ تمرینی است که چند جور تمرین در آن وجود دارد و همه اسلحه ها در آنجا وجود دارند. مودهای بعدی بازی اینها هستند :

 

 

یکی مود ساده بازی روتین هست که شما خیلی معمولی با هواپیما در نقشه می پرید و دوستانتان می توانند شما را فالو کنند به هر جایی از نقشه می توانید بروید اما بهتر از در وسط نقشه و جایی که نقشه کوچک می شود باشید چون در طوفان آبی رنگ میمیرید! اول بازی خیلی مهم است چون تعداد افراد زیاد است و کسی تفنگ ندارد! و همه با هر چه که اول به دستشان برسد هم را می کشند و تعداد کشته ها زیاد است!

معمولا خیلی اتفاق می افتد که دو اسکواد (چند نفر در یک تیم) در کنار هم به زمین می رسند. اینجاست که گروهی که زودتر به اولین گان یا تفنگ برسد برنده می شود و اسکواد حریف را می زند. گاهی هم چهار نفر یک نفر را در خانه ای گیر می اندازند و با مشت و لگد او را می کشند. وقتی یک اسکواد کلا کشته شد نوبت به ترمیم جان ها و ریوایو کسانیکه ناک شده اند بپردازید. بعد از لوت کردن جعبه های کشته شدگان و خانه ها کم کم تفنگ های قوی تر و جلیقه و کلاه و و کوله های لول 1 و سپس 2 و سپس 3 که آخرین سطح هست را پیدا می کنید.

 

حتما بخوانید :  پابجی موبایل بازی کنیم یا پابجی استیم ؟

 

نارنجک و اسموک هم همیشه داشته باشید. در درگیری ها خیلی کاربرد دارد. انواع جان و باند و نوشابه و پین کیلر و آمپول هم باید همراه داشته باشید تا جاییکه کوله شما پر نشود! بحث مهم بعدی انتخاب تفنگ است! شما می تواند دواسلحه اصلی و یک کلت همراه داشته باشید و معمولا تیر آنها 7.62 میلیمتری و 5.56 میلیمتری که قهوه ای و سبز هستند و تیر نارنجی که برای تفنگ های ضعیف تر و کلت است استفاده می شود.

 

 

معمولا ترجیح همه داشتن یک تفنگ اسنایپ است که kar98 که اخیرا از بازی حذف شده و بجای آن موسین جایگزین شده خیلی محبوب بود و M24 هم به همین ترتیب و بهترین و قوی ترین اسنایپ همانا تفنگ AWN بوده و هست که اگر به سر بخورد با یک شلیک دشمن را می کشد! تیر AWM اما کمیاب است و در شلیک خود باید دقت کنید. تفنگ محبوب دیگر از رده بعدی M4 است که آهنگ تیر بالایی دارد و لگد کمی دارد و به راحتی دشمن را از پای در می آورید.

 

تیر m4 تیر سبز 5.56mm است و انواع تجهیزات روی آن سوار می شود. m16 تفنگ burst و سه تیره دیگر است که تیر زدن با آن قلق دارد. انواع دیگر تفنگ ها انواع ماشین گان و شات گان های مختلف دستی و اتوماتیک و انواع هفت تیر و کلت و دزرت و تفنگ های مسلسل و در مرحله Payload که شما به RPG و خمپاره انداز و موشک و بمب و دوشگاه و سایر اسلحه ها دسترسی دارید.

 

حتما بخوانید :  بهترین فیلتر شکن برای پابجی PUBG

بهترین بخش این مرحله سوار شدن بر هلیکوپتر است! از بالا کشتن دشمنان بسیار دل انگیز است و حال می دهد آن هم با آرپیجی! اما گاهی اوقات هم روی هلی کوپتر شما قفل می کنند و امکان دارد هر چهار نفر شما را با هم بکشند! ماشین هایی در بازی وجود دارند که امکان شلیک بمب و تیر دارند و یا حتی از جلوی آنها آتش درمی آید!

 

خلاصه که این بازی را از دست ندهید. ما سال ها این بازی را انجام میدهیم و پوچینکی و اسکول و هاسپیتال و پریزن جزو مناطق مورد علاقه ما برای لوت کردن و کشت و کشتار است! از بالای کوه معمولا افراد تسلط بهتری بر دشمن دارند و از پایین زدن افراد سخت تر است!

 

بعضی وقت ها حتی شما می توانید افراد را هنگامیکه چتر آنها باز است روی هوا بزنید! اما هیچ چیز مثل با مشت کشتن دشمن حال نمی دهد حتی بیشتر از اسنایپ و هدشات کردن دشمن! پس وارد پابجی شوید و از آن لذت ببرید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *