آموزش پابجی اخبار پابجی

پابجی موبایل بازی کنیم یا پابجی استیم ؟

بازی پابجی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین بازی های موبایل و استیم است. البته نسخه استیم Steam آن پولی و بین 10 تا 20 دلار هزینه دارد. این را هم بگوییم که بازیکن های استیم پابجی بسیار حرفه ای هستند و افرادی که بازی پابجی موبایل را چه بر روی موبایل و چه بر روی کامپیوتر (به کمک ایمولیتورها) بازی می کنند کمی ضعیف تر و بازیکن های آماتور هستند. البته فرق اصلی این دو بازی نیز در گرافیک بازی است.

پابجی موبایل

بازی موبایل پابجی برای شروع خوب هست و البته مود پیلود Payload آن که مدتی انتشار یافته بود اگر بصورت گروهی و اسکواد انجام میشد بسیار لذت بخش و هیجان انگیز بود. اما گرافیک این بازی پس از مدتی درون ذوق شما می زند و باگ هایی که این نسخه دارد لذت بازی درجه یک را از شما میگیرد.

پابجی استیم

در نسخه استیم که پولی است گرافیک حرف اول را می زند و شما از دیدن مناظر و افکت های بازی لذت می برید. حتی ماشین سواری آن هم چندبرابر موبایل لذتبخش است! البته سطح بازیکنان بسیار بالاتر است و کشتن افراد و کیل زدن بسیار سخت تر است! بازی واقعی تر است و شما میتوانید هم تیمی خود را بکشید و سرعت حرکت نیز کندتر است. حتی گلوله ها پس از شلیک قوس برمیدارند و کشتن حریف از فاصله دور بسیار سخت است. اگر از عهده هزینه آن برمی آیید پابجی استیم حتما ارجحیت دارد و می توانید یک بازی زیبا و جذاب و حرفه ای را بدون باگ و چیتر انجام دهید. همانطور که می دانید بازی پابجی موبایل پر از چیترها و باگ های مسخره و حال بهم زن است!

 

gcube-pubg-mobile-opini-interface-dan-grafis-pubgm-cod-620x349

gcube-pubg-mobile-opini-interface-dan-grafis-pubgm-cod-620×349

 

حتما بخوانید :  پابجی استیم یا موبایل؟ پابجی پولی یا پابجی رایگان؟!

راهنمای پابجی موبایل ؛با چه ترفندهایی بهترین باشیم؟ اموزش پابجی از صفر تا صد

 

pubg-lite-vs-pubg-steam-graphics-fps-comparison

pubg-lite-vs-pubg-steam-graphics-fps-comparison

 

پابجی استیم یا موبایل؟ پابجی پولی یا پابجی رایگان؟!

 

دوربین بازی پابجی استیم

دوربین بازی پابجی استیم

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *