آموزش پابجی

چرا پابجی استیم انقدر سخت است؟!

اگر شما هم Steam داشته باشید و بازی های آنلاین خود را با آن بازی کنید ، احتمالا یکی از بازی هایی که دارید پابجی است. پابجی که نسخه موبایل آن دنیا را تکان داد و همه رکوردها را شکست. نسخه پابجی موبایل رایگان بود و بنابراین هر کسی می توانست با یک موبایل و حتی کامپیوتر آنرا بازی کند. پس بنابراین تمام مردم جهان در آن بودند و انواع و اقسام چیترها نیز در آن دیده میشد و ضدحال بدی بود اما نسخه استیم پابجی پولی هست و شما 30 دلار برای آن باید پرداخت کنید.

بنابراین در این بازی چیترها کمتر هستند. چون استیم چیترها را بن می کند و پول آنان نابود می شود. از طرفی بازیکن ها در استیم بسیار جدی تر هستند و سطح بازی ها بسیار بالا هستند. البته اوایل بازی که سطح شما پایین است تعداد بات های بازی برای شما زیاد است و ممکن است شما به راحتی نفر اول شوید و کار خیلی سختی نباشد که دشمنان را بکشید اما همین که سطح شما بالا رفت آغاز بدبختی شما است.

چون به قدری بازی سخت می شود که شاید شما نتوانید که هیچ ، چوکوتاکا هم نتواند به راحتی پیروز شود. تمام اسکوادها حرفه ای می شوند و در یک ثانیه صد تیر به سمت شما روانه می کنند که از شانس بد همه آنها به شما می خورد آن هم در حال حرکت! البته این بازی هیجان زیاد خود را دارد و لذت تیراندازی نزدیک و دور آن بسیار زیاد است.اگر هم تیمی های شما قوی باشند شاید به راحتی بتوانید اول شوید اما اگر نوب سگ باشند کار خیلی سختی در پیش دارید.

شما باید کم کم پیشرفت کنید و یاد بگیرید چطور بازی کنید. ابتدا باید سرعت فرود خود را و مکان یابی خوب برای در امان ماندن از طوفان دایره مانند یاد بگیرید. هر چه به مرکز دایره نزدیک تر باشید بهتر است. معمولا بازیکنان حرفه ای در لبه طوفان به مرکز آن نزدیک می شوند که پشتشان دشمن نباشد و از روبرو با دشمن مواجه شوند.

لوت کردن اصولی

کار دوم یاد گرفتن صحیح و سریع لوت کردن است. شما باید در اولین فرصت ممکن در مکان های شلوغ تفنگ پیدا کنید و نزدیک ترین حریف را بکشید و یا اینکه از برداشتن آیتم های اضافی پرهیز کنید و از روی آنان رد شوید و خیلی سریع تفنگ و تیر و خشاب و جلیقه و کلاه و کوله پشتی و سایر موارد ضروری مثل جان و نوشابه و قرص پین کیلر پیدا کنید. باز هم در اینجا ترتیبی وجود دارد که شما اول از مهمات باید کوله پشتی پیدا کنید چون بدون آن فضای خیلی کمی دارید و نمی توانید آیتم ها را بردارید.

 

حتما بخوانید :  پابجی موبایل بازی کنیم یا پابجی استیم ؟

لوت کردن در پابجی

صدات در نیاد!

مرحله بعد بازی کردن بی صدا است! شما اگر کنترل را بگیرید و حرکت کنید خیلی آهسته حرکت می کنید و دیگران صدای پای شما را نمی شنوند. همچنین سریع دویدن برای در امان ماندن از تیر دشمن هم خودش یک حرکت زیگزاگی سریع را می طلبد.

کاور گرفتن

کاور گرفتن هم در بازی بسیار مهم است. یعنی در مواجهه با دشمن شما باید پشت سنگ یا خودرو یا درخت یا خانه مخفی شوید و با دید زدن دشمن به او شلیک کنید. پس همیشه از سمت نزدیک ترین کاورها در نقشه بازی حرکت کنید.

یکی دیگر از مهم ترین اصل های بازی داشتن اسکوپ یا دوربین است. اسکوپ 8X برای زدن دشمن در دوردست با اسنایپ بسیار مهم است. شما می توانید بدون نزدیک شدن به دشمن آنها را شناسایی کرده و از پا دربیاورید. 

کاور در پابجی

انتخاب تفنگ

معمولا در بازی شما به یک تفنگ نزدیک زن مسلسل مثل M4 و یک تفنگ دورزن مثل اسنایپ KAR98 احتیاج دارید که در درگیری دور و نزدیک توانایی شرکت داشته باشید. اما در ابتدای بازی حتی کلت و شاتگان نیز غنیمت است. چون بازیکنان جلیقه ندارند و شما با یک شلیک شات گان از نزدیک آنها را می کشید.

انتخاب تفنگ پابجی

بمب انفجاری

یک قابلیت جالب پابجی استیم C4 است. یک بمب ساعتی که شما در خانه ای که دشمن در آن است می کارید و از آنجا فرار می کنید. C4 قابلیت این را دارد که کل کسانیکه در یک خانه هستند را با هم بکشد. چون انفجار آن بسیار قوی است و نزدیک ده ثانیه طول می کشد تا منفجر شود.

بمب انفجاری در پابجی استیم

ماشین سواری در پابجی

ماشین ها و سواری های بسیار متنوعی در پابجی استیم وجود دارند که از ماشین های سواری  چهار و دونفره مختلف گرفته تا انواع موتورها و باگی و حتی تانک! سرعت بعضی از بعضی بیشتر است و کنترل بعضی سخت تر. 

 

حتما بخوانید :  پابجی استیم یا موبایل؟ پابجی پولی یا پابجی رایگان؟!

ماشین های پابجی استیم

موتور در پابجی استیم

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *